Cerrad Sp. z o.o. oferta pracy: Kontroler produkcji – Laborant

Kontroler Produkcji – Laborant
Miejsce pracy: Starachowice

Zakres obowiązków:
• kontrola i nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu technologicznego,
• kontrola surowców używanych w procesie produkcji płytek oraz gotowego wyrobu,
• prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą i procesem,
• badanie właściwości technicznych surowców oraz gotowych wyrobów.
Nasze wymagania:
• gotowość do pracy w Starachowicach – warunek konieczny,
• wykształcenie wyższe ceramiczne lub chemiczne będzie dodatkowym atutem,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• odpowiedzialność i dokładność, umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (czterobrygadowym).
Oferujemy:
• bezcenną wiedze i doświadczenie,
• wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• prywatną opiekę medyczną,
• kurs języka angielskiego,
• grupowe ubezpieczenie na życie.
Aby zaaplikować na powyższe stanowisko pracy należy wejść na naszą stronę internetową https://cerrad.com/kariera i przesłać swoją aplikację.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numer telefonu: 882 601 072