Grafik

Grafik

Rodzaj oferty: Staż

O firmie:
Firma XL-Tape-International sp. z o.o. powstała w 1996 roku, jest producentem m.in. taśm malarskich, narzędzi oraz akcesoriów do remontów znanych w Polsce i na świecie.
Struktura organizacyjna firmy składa się z działów produkcji, logistyki, działu handlowego, księgowości oraz kadr i administracji. W 2009 roku w dziale handlowym wyodrębniono dział sprzedaży krajowej, który w chwili obecnej zatrudnia ponad stu przedstawicieli handlowych rozpowszechniających dystrybucję w całej Polsce. Dodatkowo spółka eksportuje nawet 70% swoich zasobów do 40 krajów świata takich jak: Stany Zjednoczone, Brazylia, Japonia, Niemcy, Czechy, Hiszpania. Głównym atutem firmy jest nowoczesny park maszynowy, który pozwala sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie niestandardowych rozmiarów, kolorów aż po specjalne zamówienia dotyczące sposobu pakowania, nadruki, etykiety z opisami produktów w różnych językach obcych.
Firma XL-Tape-International sp. z o.o. na rynku powszechnie jest znana jako Blue Dolphin Tapes, jest laureatem wielu nagród, między innymi wielokrotnie zdobyła tytuł budowlanej marki roku. Firma często prezentuje się podczas eventów organizowanych w Polsce i za granicą.

Zakres obowiązków:
Proste czynności związane m.in. z tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych oraz ich administrowaniem, pomoc w tworzeniu promocji w internecie, pomoc w projektowaniu materiałów graficznych, aktywność w mediach społecznościowych.

Wymagania:
Znajomość obsługi komputera, umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, dokładność i sumienność w realizowaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
Zdobywanie doświadczenia i wiedzy związanej z marketingiem i grafiką pod okiem wykwalifikowanych pracowników.

Ilość stanowisk: 2

Lokalizacja miejsca pracy: Kielce

Dodatkowe informacje:
Firma zatrudnia blisko trzystu pracowników i nadal się rozwija. Zarząd firmy zakłada, że największym sukcesem firmy są ludzie i to dzięki nim firma może dynamicznie się rozwijać. Stanowiska pracy obsadzone są przez osoby dobrane do struktury firmy i posiadające określone kwalifikacje wymagane w pracy. XL-Tape-International sp. z o.o. stwarza warunki do zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwijania swoich umiejętności dla osób pracujących w spółce, organizuje szereg szkoleń, prowadzi wewnętrzne rekrutacje, a tym samym daje możliwość rozwoju i awansu pracowników. Obecnie firma rozbudowuje dział marketingu, w którym szanse na zdobywanie wiedzy i rozwój osobisty mają osoby, które interesują się grafiką.

Termin ważności oferty: 2022-12-07

Email kontaktowy: CV należy przesyłać na e-mail Akademickiego Biura Karier: abk@ujk.edu.pl

Telefon kontaktowy: 509 711 480

 

 

Skip to content