Hydrogeotechnika Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w Dziale Analiz Środowiskowych

HYDROGEOTECHNIKA / Łomża Vive Kielce

OGŁOSZENIE O PRACĘ

Firma Hydrogeotechnika Sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach poszukuje osoby do pracy w formie umowy zlecenia/ o dzieło lub umowy o pracę w Dziale Analiz Środowiskowych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pomiarów hałasu w środowisku;
  • opracowywanie danych z wykonanych pomiarów hałasu;
  • wykonywanie analiz akustycznych;
  • prognozowanie zasięgów oddziaływania hałasu metodami obliczeniowymi.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu inżynierii środowiska / ochrony środowiska lub dziedzin pokrewnych;
  • biegła obsługa programów komputerowych MS Office;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych);
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • specjalność z akustyki / wibroakustyki lub ukończone studia podyplomowe z akustyki;
  • znajomość programów QGIS, Auto Cad;
  • znajomość programów do modelowania propagacji hałasu.

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) prosimy przesyłać do dnia 26.08.2021 r. na adres e-mail: info@hydrogeotechnika.pl w temacie wpisując „Dział Analiz Środowiskowych – aplikacja”.

HYDROGEOTECHNIKA Sp. z o.o.

Dział Analiz Środowiskowych

ul. Ściegiennego 262A

25-116 Kielce