Startujemy z II edycją cyklu spotkań ze świetokrzyskimi kobietami biznesu "Sukces jest kobietą". Tak, jak w ubiegłym roku, zaprosimy do nas 3 przedstawicielki różnych branż lokalnego biznesu. Pierwsze spotkanie już w najbliższą środę 17 października w godzinach od 11:00 do 13:00.

,,Sukces jest kobietą” to cykl spotkań dedykowany studentkom Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W najbliższą środę naszym gościem specjalnym będzie Pani Małgorzata Suchodolska, która opowie o swoich niebywałych doświadczeniach zbieranych na czasami zaskakującej ścieżce kariery zawodowej.

Kim jest Pani Małgorzata Suchodolska: wiceprezes ŚZPP Lewiatan, aktywnie wspiera organizację w działaniach na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Zaangażowana w działalność społeczną i charytatywną na rzecz społeczności lokalnej.Właścicielka Kancelarii Doradztwa Finansowegow Kielcach i gospodarstwa agroturystycznego „Sucholand”. Nie boi się wyzwań. Miłośniczka sportów, kocha też zwierzęta. Ma talent do tworzenia zespołu najlepszych specjalistów.

A co Ciebie może skłonić do uczestnictwa w tych spotkaniach...?

Obserwujesz dookoła siebie kobiety odnoszące sukcesy w różnych dziedzinach życia? Zastanawiasz się, jak udaje im się zachować spokój? Boisz się ryzyka i niepowodzeń?

Jeśli chcesz tak, jak one zyskać wiarę w siebie, mieć odwagę by zaryzykować - przyjdź na to spotkanie!

Udział w takich spotkaniach pobudzi i zmotywuje Cię abyś uwierzyła, że jesteś zdolna i samowystarczalna. Dzięki tej wierze masz dużą szansę, aby zostać kobietą sukcesu i zrobić wszystko co było niezbędne do tego, aby osiągnąć swój cel.

17 października, godz. 11:00 - 13:00

,,Kobieca marka w biznesie”, gość specjalny: Małgorzata Suchodolska

sala 108,  Instytut Zarządzania, Wydział Prawa, Administracji i Zarządzania UJK

O kolejnych naszych specjalnych gościach i terminach spotkań będziemy informować na bieżąco.

Zapisy:

osobiście w biurze ABK, pokój 2/06,