ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta – międzynarodowego dostawcy urządzeń badawczych oraz aparatury
pomiarowej i technologicznej renomowanych producentów,
poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Serwisu (Branża laboratoryjna)

Opis stanowiska:

Serwis techniczny oferowanych urządzeń.

Dokonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń.
Podróże służbowe na wyznaczonym terenie.
D
iagnostyka oraz usuwanie usterek w istniejących instalacjach.
Raportowanie podejmowanych działań.
Obsługa Klientów na terenie wybranego województwa.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: fizyka, fizyka techniczna, inżynieria biomedyczna, inżynieria materiałowa).

Doświadczenie w serwisie aparatury badawczej i analitycznej.
Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.
Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie.
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Dyspozycyjność i akceptacja częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Międzynarodowe środowisko pracy.

Niezbędne narzędzia do pracy.