ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

Poszukujemy osoby do współpracy przy projekcie związanym z analizą szeregów czasowych.

Zadania:

- analiza niestacjonarnych danych,

- rekonstrukcja przestrzeni stanów,

- analiza zrekonstruowanego atraktora,

- poszukiwanie niezmienników topologicznych w zrekonstruowanym atraktorze,

- poszukiwanie turbulencji,

- wypracowanie stałej metody analizy danych.

Wymagania:

- znajomość jednego z programów typu Matlab, Octave lub innego podobnego,

- preferowane wykształcenie obejmujące znajomość teorii chaosu deterministycznego, topologii, nieliniowych

układów dynamicznych, matematyki dyskretnej.

Oferujemy:

- swobodne godziny pracy,

- praca zdalna,

- wysokie wynagrodzenie, dopasowane do wymagań zleceniobiorcy,

- premię za konkretne wyniki, ustalone na poziomie umowy,

- opłacanie oprogramowania i innych dodatkowych kosztów związanych z projektem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Ostatnie zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 30.06.2019.