ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

 

 

KADRA

 

Elżbieta Kurkowska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Akademickiego Biura Karier

Doradca Zawodowy, Coach

 

Katarzyna Stępniewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doradca ds. przedsiębiorczości  

 

Ewa Padechowicz - Rugała - abk@ujk.eTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy referent administracyjny

 

Dawid Tobiasz - abk@ujk.eTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doradca zawodowy

 

Monika Ciszek - abk@ujk.eTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Samodzielny referent administracyjny

 

Edyta Gołębiowska - abk@ujk.eTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Starszy specjalista ds. administracyjny