ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

oferta współpracy

Szanowni Państwo,

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach przygotowało dla firm pakiet usług stwarzający doskonałą okazję do budowania wizerunku pracodawcy, a studentom ułatwiający tworzenie ścieżek rozwoju zawodowego i stawianie pierwszych kroków na rynku pracy. Pragniemy zaprosić Państwa do podejmowania wspólnych inicjatyw, które sprawią, że nasi studenci - przyszli pracownicy - będą lepiej przygotowani do pełnienia swoich ról zawodowych. Jesteśmy otwarci na propozycje mogące zaowocować realizacją projektów zapewniających sprawne funkcjonowanie absolwentów na rynku pracy. Ze swej strony oferujemy współpracę w zakresie publikowania na stronie Biura ofert pracy, staży i praktyk oraz organizowanie na terenie Uczelni prezentacji firm, spotkań z pracodawcami i targów pracy

 

PUBLIKOWANIE OFER PRACY, STAŻY, PRAKTYK


Zamieszczenie oferty na stronie Biura stanowi szybki, wygodny i skuteczny sposób dotarcia do studentów i absolwentów Uniwersytetu, dzięki któremu mogą Państwo powiększyć bazę interesujących aplikacji. Aby zamieścić ofertę należy przesłać jej treść na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oferta powinna zawierać: opis profilu firmy, wymagania dotyczące kandydata, zakres obowiązków, warunki zatrudnienia, termin ważności. 

ORGANIZACJA PREZENTACJI FIRM NA UCZELNI


Zasadniczym celem tej formy spotkania jest prezentacja firmy oraz jej oferty rekrutacyjnej i zainteresowanie pracą najzdolniejszych studentów. Pracodawcy, którzy w bliższej lub dalszej perspektywie mają zamiar zatrudnić absolwentów lub przyjąć studentów na praktykę, mogą spotkać się z nimi i poinformować o planach w tym zakresie. Zapewniamy salę, sprzęt audiowizualny oraz promocję w środowisku akademickim.

 

ORGANIZACJA SPOTKAŃ Z PRACODAWCAMI

Do wzięcia udziału w spotkaniach zapraszamy ekspertów i profesjonalistów, którzy opowiadają o blaskach i cieniach swojego zawodu, udzielają cennych porad procentujących w przyszłej karierze zawodowej młodych ludzi. Spotkania pozwalają na skonfrontowanie wyobrażeń studentów z doświadczeniami praktyków. Zapewniamy szeroką promocję wydarzenia oraz udostępniamy reprezentacyjną salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. 

ORGANIZACJA TARGÓW PRACY

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości istotne dla rozwoju firm staje się zaistnienie w świadomości przyszłych klientów, pracowników, partnerów. Okazję ku temu stwarzają Targi Pracy, umożliwiające bezpośredni kontakt z szeroką grupą odbiorców. Wystawcy mają możliwość promocji firmy oraz dokonania preselekcji, pozwalającej na wyłonienie najzdolniejszych studentów i absolwentów