ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

oferta współpracy

Szanowni Państwo,

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach przygotowało dla firm pakiet usług stwarzający doskonałą okazję do budowania wizerunku pracodawcy, a studentom ułatwiający tworzenie ścieżek rozwoju zawodowego i stawianie pierwszych kroków na rynku pracy. Pragniemy zaprosić Państwa do podejmowania wspólnych inicjatyw, które sprawią, że nasi studenci - przyszli pracownicy - będą lepiej przygotowani do pełnienia swoich ról zawodowych. Jesteśmy otwarci na propozycje mogące zaowocować realizacją projektów zapewniających sprawne funkcjonowanie absolwentów na rynku pracy. Ze swej strony oferujemy współpracę w zakresie publikowania na stronie Biura ofert pracy, staży i praktyk oraz organizowanie na terenie Uczelni prezentacji firm, spotkań z pracodawcami i targów pracy.

 

PUBLIKOWANIE OFERT PRACY, STAŻY, PRAKTYK

Zamieszczenie oferty na stronie Biura stanowi szybki, wygodny i skuteczny sposób dotarcia do studentów i absolwentów Uniwersytetu, dzięki któremu mogą Państwo powiększyć bazę interesujących aplikacji. Aby zamieścić ofertę należy przesłać jej treść w formacie pdf lub jpg na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oferta powinna zawierać: opis profilu firmy, wymagania dotyczące kandydata, zakres obowiązków, warunki zatrudnienia, termin ważności oraz sposób aplikacji. 

ORGANIZACJA PREZENTACJI FIRM NA UCZELNI

Zasadniczym celem tej formy spotkania jest prezentacja firmy oraz jej oferty rekrutacyjnej i zainteresowanie pracą najzdolniejszych studentów. Pracodawcy, którzy w bliższej lub dalszej perspektywie mają zamiar zatrudnić absolwentów lub przyjąć studentów na praktykę, mogą spotkać się z nimi i poinformować o planach w tym zakresie. Zapewniamy salę, sprzęt audiowizualny oraz promocję w środowisku akademickim.

 

ORGANIZACJA SPOTKAŃ Z PRACODAWCAMI

Do wzięcia udziału w spotkaniach zapraszamy ekspertów i profesjonalistów, którzy opowiadają o blaskach i cieniach swojego zawodu, udzielają cennych porad procentujących w przyszłej karierze zawodowej młodych ludzi. Spotkania pozwalają na skonfrontowanie wyobrażeń studentów z doświadczeniami praktyków. Zapewniamy szeroką promocję wydarzenia oraz udostępniamy reprezentacyjną salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny. 

ORGANIZACJA TARGÓW PRACY

W dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości istotne dla rozwoju firm staje się zaistnienie w świadomości przyszłych klientów, pracowników, partnerów. Okazję ku temu stwarzają Targi Pracy, umożliwiające bezpośredni kontakt z szeroką grupą odbiorców. Wystawcy mają możliwość promocji firmy oraz dokonania preselekcji, pozwalającej na wyłonienie najzdolniejszych studentów i absolwentów