ABK

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach w dniu 28 maja zaprasza studentów i absolwentów do udziału w trzeciej edycji
GRY O KARIERĘ. Tym razem wydarzenie odbędzie się online pt. „SPOTKANIE W WIRTUALNYM POKOJU PORAD i PYTAŃ”, na platformie Microsoft Teams w godzinach od 9 do 11. Wystarczy, że do nas dołączysz.

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3ad6ca6c348ebb41c78e9d11c23b0bf9be%40thread.tacv2/conversations?groupId=ff2f92e4-b172-4c67-8792-b293b6133a24&tenantId=898b6e95-43f9-4603-88a2-19dc9ec20344

Pomożemy osobom będącym na różnym etapie kariery. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać i rozwinąć swój potencjał w zakresie rozwoju i możliwości na rynku pracy.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

„Sztuka pisania CV” – stworzenie atrakcyjnego i poprawnego CV stanowi jeden z najważniejszych etapów ubiegania się o satysfakcjonującą pracę. Curriculum Vitae jest naszą wizytówką, warto zadbać, aby przygotować je profesjonalnie. 

„Jak pokonać stres” – stres jest naturalną reakcją organizmu oraz nieodłącznym elementem naszego życia. Pomożemy Ci skutecznie zmienić sposoby reagowania w sytuacjach stresowych oraz zwiększyć kontrolę nad własnymi emocjami.   

Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej - Rozmowa rekrutacyjna
bez przygotowania może zaprzepaścić nasze szanse na zatrudnienie. Podczas spotkania online omówimy najważniejsze aspekty przygotowań
do autoprezentacji, jak: zebranie wywiadu o firmie/ stanowisku, przemyślenie własnych atutów pod kątem wymagań stanowiska, świadome wpływanie na wrażenie, które wywołujemy.

Jeśli nadal będziesz potrzebować dodatkowych wskazówek jak napisać CV, zapraszamy po spotkaniu online do konsultacji indywidulanych za pośrednictwem e-maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przygotujemy dla Was ciekawe prezentacje i filmy.

Czekamy również na Wasze pytania dotyczące rynku pracy i ścieżki kariery zawodowej. Napisz od nas e-maila do 26 maja na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a odpowiedzi udzielimy podczas spotkania online.