Strefa Studenta to konkurs na projekt najlepszego opakowania kierowany do młodych projektantów i designerów. W tym roku, po raz pierwszy konkurs zostanie rozstrzygnięty w 3 kategoriach: Wrażenie | Funkcjonalność i Forma | Szata Graficzna.

Dzięki udziałowi w konkursie poza nagrodami finansowymi uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na Targach Packaging Innovations. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu poważnych zawodowych zleceń. Na zwycięzców czeka również możliwość publikacji projektu w cenionym magazynie branży opakowaniowej.

Prace konkursowe należy wysłać do 25 lutego 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wszystkie projekty zostaną ocenione przez profesjonalne jury, a 5 najlepszych prac z każdej kategorii zostanie zaprezentowana podczas 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (2-3 kwietnia, Warszawa), gdzie odbędzie się finał konkursu i wyłonienie zwycięzców.

Więcej informacji dotyczących konkursu dostępne na stronie internetowej

www.packaginginnovations.pl/pl/strefa-studenta.html