Akademickie Biuro Karier zaprasza na trzecią i ostatnią w tym roku odsłonę projektu „Sukces jest kobietą”. Za nami pełne refleksji i motywacji spotkania o budowaniu kobiecej marki w biznesie oraz łączeniu zainteresowań z kreowaniem pomysłów biznesowych. Tym razem nasz gość specjalny - Pani Anna Majcher-Stawiarz podpowie, jak zadbać o radość i spełnienie w życiu zawodowym, przybliży plusy prowadzenia własnej działalności gospodarczej w branży medycznej oraz pokaże jakich pułapek na rynku unikać i jak pracować, żeby nie zwariować.

Jeśli chcesz poznać naszego gościa i zyskać cenne porady procentujące na Twojej ścieżce zawodowej, zapraszamy już 13 grudnia br. do Akademickiego Biura Karier UJK w Kielcach. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 12:30 do 14:00.

Kilka słów o naszym gościu:

Anna Majcher-Stawiarz - właścicielka gabinetu fizjoterapii MMed Majcher&Smardzewski. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, na co dzień prowadzi warsztaty dla początkujących fizjoterapeutów oraz szkolenia dla młodych mam. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Aktualnie poszerza swoją wiedzę ucząc się w belgijskiej szkole - FICO Osteopathy Academy. Prywatnie żona i mama dwuletniej Klary.

Zapisy:

osobiście:        Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach

ul. Świętokrzyska 21, pokój 2/06 (budynek CPiB)

telefonicznie:  509-711-480

Serdecznie zapraszamy.