Czy praca może być pasją? Jak zbudować karierę dzięki swoim zainteresowaniom? Jakie trzeba mieć cechy i umiejętności, żeby to było możliwe?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w Akademickim Biurze Karier podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu „Sukces jest kobietą”.
Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Katarzyna Cukierska. Jeżeli nurtują Was postawione na wstępie pytania przyjdźcie i poznajcie tajniki pracy z pasją, może i wy zyskacie inspiracje do wykorzystania swoich zainteresowań w pracy zawodowej.

To drugie spotkanie z cyklu „Sukces jest kobietą”, które odbędzie się już 28 listopada w godzinach od 10:00 do 11:30 w sali 2/26 w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu.

Pani Katarzyna Cukierska to założycielka i dyrektor Szkoły z Pasją, prezes Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych, właścicielka Pracowni Inspiracji Rozwoju Osobistego.Absolwentka m.in. Szkoły Liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Szkoły Trenerów Elżbiety i Roberta Sołtys. Prywatnie żona Radosława, mama trojga dzieci. Kocha taniec, szczególnie latynoamerykański i zajęcia zumby. Autorka tomiku poezji „O niej”.

Zapisy w Akademickim Biurze Karier UJK:

osobiście: ul. Świętokrzyska 21, Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu, pokój 2/06,

telefonicznie: 509-711-480

O kolejnych naszych spotkaniach z cyklu „Sukces jest kobietą” będziemy informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy.