Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Akademickim Biurze Karier

W najbliższy poniedziałek rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W ramach wydarzenia Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach przygotowało specjalną ofertę dla studentów prezentujących aktywną postawę wobec życia oraz chcących podejmować biznesowe inicjatywy. Zapraszamy do udziału w spotkaniach warsztatowych, na których dokonasz symulacji założenia własnej firmy i sprawdzisz, jak podejmować strategiczne decyzje. Co więcej, podczas indywidulnych konsultacji ze specjalistami rynku pracy na stanowiskach informacyjnych Akademickiego Biura Karier dokonasz diagnozy cech przedsiębiorczych z wykorzystaniem standaryzowanych testów kompetencji.

Dodatkowo Szczegółowy  o tym, jak przedsiębiorczość i kreatywność sprawdza się w pracy w służbach specjalnych, opowiedzą pracownicy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Harmonogram spotkań:
13.11.2018
10:00-12:50 Indywidualne rozmowy ze specjalistami rynku pracy na standzie Akademickiego Biura Karier,
Miejsce: CPiB, ul. Świetokrzyska 21, aula 1/16

11:30-15:30 Warsztat "ABC Przedsiębiorczości". Prowadząca: Katarzyna Stępniewska - doradca ds. przedsiębiorczości.
Miejsce: CPiB, ul. Świetokrzyska 21, pokój 2/31

14.11.2018
9:30-11:30 Warsztat "Kreatywność a przedsiębiorczość". Prowadząca: Katarzyna Stępniewska - doradca ds. przedsiębiorczości.
Miejsce: CPiB, ul. Świetokrzyska 21, pokój 2/31

10:00-11:30 Dzień otwarty
 z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym. Prowadzący: Pracownicy CBA.
Miejsce: Wydział Prawa, Administracji i Zarządzania, CPiB, sala 0/16

12:00-13:30 Dzień otwarty
 z Centralnym Biurem Antykorupcyjnym. Prowadzący: Pracownicy CBA.
Miejsce: Wydział Matematyczno-Przyrodniczy, budynek A, sala 143

Obowiązują zapisy na warsztaty oraz spotkanie z pracownikami CBA:
Akademickie Biuro Karier, ul. Świetokrzyska 21, pok. 2/06
tel. 41 349 78 91, 509 711 480

Więcej informacji na temat Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znajdziesz tu: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/