Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z CBA

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i zadań Centralnego Biura Antykorupcyjnego? Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o przestępczości korupcyjnej, działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Zapraszamy wszystkich studentów na nietuzinkowe spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agentami CBA. Już 15 listopada na 2 wydziałach:

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy - g.12:00-13:30 sala 143, budynek A

Wydział Prawa, Administracji i Zarządzania - g.10:00-11:30, sala 0.16, Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu

Ze względu na charakter spotkania zachęcamy do wzięcia swojego CV.

Ramowy plan spotkania:

• Główne obszary działania i struktura organizacyjna CBA
  • Procedura rekrutacyjna w CBA
  • Możliwe ścieżki kariery

O naszym Gościu: Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa. Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, analiz, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk). Swoim funkcjonariuszom/pracownikom CBA oferuje: możliwość rzeczywistego wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności; uczestnictwo w tworzeniu nowoczesnej służby specjalnej; kontynuowanie rozwoju zawodowego i naukowego; stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania.

Zapisy na spotkanie:
Akademickie Biuro Karier, ul. Świetokrzyska 21, pok. 2/06