Chcesz poczuć tą energię, poznać nowych i wyjatkowych ludzi, poszerzyć swoje horyzonty? Jesteś jednym z tych studentów, którzy szukają inspiracji, pomysłu na siebie czy nowych możliwości rozwoju?

Wystarczy, że będziesz 25.10 br. gotowy do udziału w kolejnej edycji EchoConnect w Łodzi. Organizator wydarzenia, Echo Investment, zapewnia dojazd z i do na wydarzenie.  Zapoznaj się z formułą eventu i ślij do nas swoje zgłoszenie.

Wydarzenie EchoConnect to cykl wyjątkowych spotkań i paneli, zorganizowanych przy współpracy Echo Investment, największego polskiego dewelopera, Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit, promującego jedną z najbardziej kreatywnych grup zawodowych oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej, edukującego przyszłych liderów życia gospodarczego.

Dotychczas Soundedit odwiedzili tacy legendarni producenci muzyczni jak: Brian Eno, Bill Laswell, John Cale, współtwórca Eksperymentalnego Studia Polskiego Radia – Eugeniusz Rudnik, czy Józef B. Nowakowski, od trzydziestu lat odpowiedzialny za brzmienie czołowych albumów w naszym kraju. W tym roku swoją obecność zapowiedzieli: Orbital, Morcheeba, Mery Spolsky, Nosowska, Smolik, Giorgio Moroder.

EchoConnect to pomysł na zebranie ludzi, którym na co dzień dość trudno się spotkać: wybitnych przedstawicieli sportu, sztuki i biznesu, a których łączy wiele wspólnego: otwartość na cudze doświadczenia, umiejętność wychodzenia poza swoją specjalizację, czy też nieustanna chęć sięgania po najbardziej szalone pomysły. Jednym słowem: kreatywność.

W czasie EchoConnect studenci będą mogli – w ciągu jednego dnia - poznać i posłuchać m.in. wokalistki i kompozytorki Reni Jusis, psycholożki sportowej Katarzyny Selwant, lekkoatlety Adama Kszczota, dyrektora generalnego wytwórni Kayax - Tomika Grewińskiego, szczypiornisty Karola Bieleckiego, twórcy okładek płyt winylowych – Jo Mirowskiego, curlingowca Łukasza Janczara, punkowego wokalisty Johna Robba perkusisty Macieja Gołyźniaka i wielu innych przedstawicieli świata muzyki, sportu i biznesu, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat przywództwa, sukcesu, czy źródeł inspiracji.

Partnerami wydarzenia są firmy takie jak: ABB, Bi.Ma. Biliński Production, Curling Łódź, Dconsult Fujitsu, Inwedo, Klientocentryczni, Niepubliczna Szkoła Baletowa w Łodzi, Samsung oraz Signify, które podzielają wyznawane przez Echo Investment wartości, głęboko wierząc, że sukces jest zasługą pracy zespołowej, transferu wiedzy oraz transparentnej komunikacji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.10.2018 r.

e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                                                                                                                                         WIĘCEJ INFORMACJI:

telefonicznie: 509 711 480

osobiście: ul. Świętokrzyska 21, Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu, pokój 2/06