Oferty staży dla studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności-Fundacja Heros

STAŻ DLA STUDENTÓW Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Fundacja Heros aktywizująca zawodowo osoby z niepełnosprawnością, w ramach projektu „Absolwent w drodze do kariery” oferuje udział w stażach zawodowych. Fundacja Heros współpracuje z Pracodawcami z województwa świętokrzyskiego i organizuje staże zawodowe na wielu stanowiskach, w różnych branżach.
W ramach projektu „Absolwent w drodze do kariery” oferujemy także wsparcie w poszukiwaniu zatrudnienia dla studentów oraz konkretne oferty pracy dla Beneficjentów Fundacji. Projekt współfinansowany ze środków PFRON. Twoje uczestnictwo jest bezpłatne!
Co oferuje Fundacja?
– wsparcie doradców zawodowych, psychologów, trenerów pracy
– konkretne oferty pracy
– pomoc w wyszukiwaniu ofert pracy
– wsparcie w kontakcie z pracodawcami
– przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej
– przygotowanie CV
Nie masz doświadczenia zawodowego, a może straciłeś niedawno pracę? Nie wiesz gdzie chcesz pracować? Zgłoś się do kieleckiego oddziału Fundacji Heros!
Kto może korzystać ze wsparcia:
– osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności
– studenci 3 roku studiów licencjackich, magisterskich, inżynierskich lub absolwencie którzy ukończyli szkołę wyższą w ciągu ostatnich 5 lat
– osoby bez zatrudnienia
– osoby z woj. świętokrzyskiego.
Jeśli spełniasz wszystkie z powyższych wymagań, wyślij swoje CV na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org Liczba miejsc ograniczona.
Konsultant ds. sprzedaży pobierz
Młodszy grafik pobierz
Młodszy specjalista ds. obsługi biura pobierz
Pracownik administracyjny pobierz