Firmy Schenker Technology Center (STC) w Warszawie pragnie zaprosić studentów  do wzięcia udziału w wydarzeniu Code4Schenker.

Code4Schenker jest wydarzeniem przeznaczonym dla osób, które znają podstawy programowania w dowolnym języku i chciałyby dołączyć do zespołu czołowych programistów w branży logistycznej.

W dniach 19 i 20 maja br. w głównej siedzibie STC odbędzie się 24 godzinny maraton programowania

podczas którego 40-stu uczestników pod okiem mentorów z branży będzie przygotowywać rozwiązania odpowiadające na wyzwania współczesnej logistyki.

STC jest jednym z liderów na międzynarodowym rynku rozwiązań IT. Firma jest niezwykle ceniona przez  partnerów biznesowych. Na Polskim rynku istnieje od sierpnia ubiegłego roku

i w tak krótkim czasie udało  się zbudować centrum kompetencji z ponad setką ekspertów z dziedziny informatyki.

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w organizowanym przez  wydarzeniu.

Dla najelpszych poza cennymi nagrodami przygotowaliśmy oferty współpracy w ramach zatrudnienia w Naszej firmie.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/187734578527101/